BOGUSŁAW SZCZEPAN ŁABĘDZKI
INTROSesje RMKorespondencjaBogusław Szczepan ŁabędzkiOkręg 7Off-icynaKontakt
RADNY RADY MIASTA HAJNÓWKA
INTRO
 


       
         
       
         

Czy Hajnówkę stać na darmową komunikację miejską?

       
       
         

Nie publikowałbym poniższego obrazka gdyby nie niedawna rozmowa z Mieszkańcami Hajnówki, którzy zwrócili uwagę na dosyć… rozpaczliwe reakcje Pana Burmistrza. Cóż, taki Jego urok widocznie. Wówczas opowiedziałem jak wygląda estetyka korespondencji, którą otrzymuję od Pana Burmistrza. Mieszkańcy raczej niedowierzali, że podobna praktyka jest możliwa nawet w przypadku Pana Jerzego Siraka.

Mam dosyć duży dystans do samego siebie i nie dzielę włosa na czworo, ale by udokumentować swoje wcześniejsze słowa prezentuję zrzut z ekranu mojej skrzynki mailowej. Tak się składa, że niemal jednocześnie wpłynęły na moje konto różne odpowiedzi na wnioski Radnych. Proszę zwrócić uwagę na wielkość liter zastosowanych do pisowni nazwisk.

I pozostawiam tę sytuację bez dalszego komentarza.

       
       
         
       
 
       
       

Cały artykuł: http://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/hajnowka-zbuduje-mieszkania-w-programie-mieszkanie-plus,100696.html

       
         
Według Polskiej Akademii Nauk Hajnówce grozi:
- marginalizacja i zjawiska kryzysowe,
- zapaść społeczno - gospodarcza,
- utrata funkcji społeczno - gospodarczych.

Jest to realne i wymierne zagrożenie. Na szczęście dane analizowane przez ekspertów z PAN tylko zapowiadają kryzys, przestrzegają przed nim, jest więc czas by zacząć działać.
       
       
         
INTROSesje RMKorespondencjaBogusław Szczepan ŁabędzkiOkręg 7Off-icynaKontakt